EDK107M004A9DAA
CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD
Seri / Aile Numarası
EDK107M004A9DAA
EDK107M004A9DAA Hakkında
KEMET EDK107M004A9DAA, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4V rated voltajda çalışan bu surface mount bileşen, -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 2000 saat ömür garantisine sahiptir (85°C'de). 10 kHz'de 76.25 mA, 120 Hz'de ise 61 mA ripple akımı destekler. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial SMD paket yapısına sahip polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 76.25 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 61 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V