EDK106M035A9BAA
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EDK106M035A9BAA
EDK106M035A9BAA Hakkında
KEMET EDK106M035A9BAA, 10 µF kapasitansına sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür ömrü sağlar. 10 kHz'de 30 mA ve 120 Hz'de 24 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, buf ferceleme ve destek devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılan bu bileşen, kompakt SMD paketinde sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V