EDK105M050A9BAA
CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EDK105M050A9BAA
EDK105M050A9BAA Hakkında
KEMET EDK105M050A9BAA, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Surface mount (SMD) konfigürasyonda radial can paketlemesi ile sunulmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. ±20% tolerans ile elektrik devrelerine entegre edilir. 10 kHz'de 12.5 mA ve 120 Hz'de 10 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Gücü sınırlı sistemlerde filtre, bağlantı ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V