EDH477M063S9TAA
CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EDH477M063S9TAA
EDH477M063S9TAA Hakkında
KEMET EDH477M063S9TAA, 470 µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahiptir. Radial Can SMD paketinde sunulan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 875 mA ve 120 Hz'de 700 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering ve decoupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 875 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V