EDH476M050A9HAA
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EDH476M050A9HAA
EDH476M050A9HAA Hakkında
KEMET EDH476M050A9HAA, 47µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 137.5 mA ve 120 Hz'de 110 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleştirme ve sinyal işleme devrelerinde uygulanabilir. SMD radial can paket yapısı ile düşük profilli montajlar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 137.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V