EDH108M050S9TAA
CAP ALUM 1000UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EDH108M050S9TAA
EDH108M050S9TAA Hakkında
KEMET EDH108M050S9TAA, 1000 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikalı bu komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, yüksek frekans için 1 A ve düşük frekans için 800 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can SMD paket formatında sunulan bu bileşen, güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve EMI bastırma gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V