EDH107M160A9TAA
CAP ALUM 100UF 20% 160V SMD
Seri / Aile Numarası
EDH107M160A9TAA
EDH107M160A9TAA Hakkında
KEMET EDH107M160A9TAA, 100 µF kapasitansı ve 160 V rated voltage'a sahip SMD tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketleme ile tasarlanan bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmektedir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen cihaz, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 312.5 mA ve 120 Hz'de 250 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, yüksek frekans ve düşük frekans ripple akım uygulamalarına uygun tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 312.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V