EDH106M016A9BAA
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EDH106M016A9BAA
EDH106M016A9BAA Hakkında
KEMET EDH106M016A9BAA, 10 µF kapasitansına ve 16V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) kasa tipi ile PCB'ye doğrudan montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 35 mA ve 120 Hz'de 28 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC dönüştürücüler ve genel amaçlı analog devreler gibi uygulamalarda kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V