ECO-S2WP391EA
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2WP391EA
ECO-S2WP391EA Hakkında
ECO-S2WP391EA, Panasonic tarafından üretilen 390µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye bağlanır. ±20% tolerans ve 510mOhm ESR değerine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı elektrik devrelerinde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 3.136A ripple current kapasitesi vardır. Cihaz artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.136 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V