ECO-S2WP181CX
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2WP181CX
ECO-S2WP181CX Hakkında
Panasonic ECO-S2WP181CX, 180 µF kapasitans değerine sahip radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile güç kaynakları, enerji dönüştürme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 3000 saat ömür süresi belirtilmiştir. ESR değeri 921mOhm@120Hz, ripple current kapasitesi 1.35A@120Hz ve 1.89A@100kHz'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 921mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.89 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V