ECO-S2WB331EA
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2WB331EA
ECO-S2WB331EA Hakkında
Panasonic ECO-S2WB331EA, 330µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montajlı through-hole konfigürasyonunda tasarlanmıştır. 502mOhm ESR değeri ile 120Hz'de işletilmeye uygun, 1.38A ripple current kapasitesi 120Hz'de, 100kHz'de ise 1.573A'dir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisi sunar. ±20% tolerans alanı içindedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 502mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.573 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V