ECO-S2WB151BA
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2WB151BA
ECO-S2WB151BA Hakkında
ECO-S2WB151BA, Panasonic tarafından üretilen 150 µF kapasitesinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun bir bileşendir. Radial, snap-in kasa tipi ile panellere ve PCB'lere kolayca monte edilir. Toleransı ±20% olan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisi sunmaktadır. ESR değeri 1.105Ω @ 120Hz olarak belirtilmiştir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 900.6 mA, 120 Hz'de ise 790 mA'dir. İşletme sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertör devreleri ve yüksek voltaj filtreleme uygulamalarında kullanılır. Ürün Panasonic tarafından üretim durdurulmuş (obsolete) olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.105Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900.6 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V