ECO-S2WB121DA
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2WB121DA
ECO-S2WB121DA Hakkında
Panasonic ECO-S2WB121DA, 120µF kapasitansı ve 450V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde sabitlenebilir. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 720mA ve 100kHz'de 820.8mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. 1.382 Ohm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. Through-hole bağlantı tipi ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.382Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 820.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V