ECO-S2HP680CA
CAP ALUM 68UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2HP680CA
ECO-S2HP680CA Hakkında
Panasonic ECO-S2HP680CA, 68µF kapasitansına sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, genel amaçlı devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yer alır. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 3000 saat yaşam süresine sahiptir. 120Hz'de 780mA, 100kHz'de 1.09A ripple akımını tolere edebilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.438Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.09 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 780 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V