ECO-S2HP470BA
CAP ALUM 47UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2HP470BA
ECO-S2HP470BA Hakkında
Panasonic ECO-S2HP470BA, 47µF kapasitansına sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında işletme kapasitesi sunmaktadır. 85°C'de 3000 saat ömür süresi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörleri gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 120Hz'de 630mA ve 100kHz'de 882mA ripple current kapasitesiyle yüksek frekans uygulamalarına da uyundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.527Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 882 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 630 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V