ECO-S2HP181CA
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2HP181CA
ECO-S2HP181CA Hakkında
ECO-S2HP181CA, Panasonic tarafından üretilen 180 µF kapasitesi ve 500V nominal gerilim ile çalışan radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile Through Hole teknolojisi kullanılarak PCB'lere monte edilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 921 mOhm ESR değerine sahiptir. 120 Hz'de 1.38 A, 100 kHz'de 1.932 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. 85°C'de 3000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. Bileşen kullanımdan kaldırılmış olup, devre tasarımlarında arşiv uygulamaları veya yenileme çalışmalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 921mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.932 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.38 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V