ECO-S2GP820BA
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GP820BA
ECO-S2GP820BA Hakkında
Panasonic ECO-S2GP820BA, 82 µF kapasitansına sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 830 mA ve 100 kHz'de 1.16 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 2.022 Ohm ESR değeri ile endüstriyel ve ticari cihazlarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.022Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.16 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V