ECO-S2GP820AA
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GP820AA
ECO-S2GP820AA Hakkında
ECO-S2GP820AA, Panasonic tarafından üretilen 82µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj değeriyle tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Radyal snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 120Hz'de 830mA, 100kHz'de 1.16A ripple akım özellikleriyle ve 2.022Ω ESR değeriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme aplikasyonlarında kullanım için uygundur. 85°C'de 2000 saatlik ömür karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.022Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.16 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 830 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V