ECO-S2GP680BA
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GP680BA
ECO-S2GP680BA Hakkında
Panasonic ECO-S2GP680BA, 68µF kapasitansı ve 400V nominal voltajına sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve elektrik düzeltme işlemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında 3000 saatlik ömrü bulunmaktadır. 120 Hz'de 690 mA ve 100 kHz'de 970 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. 2.438Ω @ 120Hz ESR değeri ile belirtilmiştir. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.438Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 970 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V