ECO-S2GP680AA
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GP680AA
ECO-S2GP680AA Hakkında
Panasonic ECO-S2GP680AA, 68 µF kapasitansı ve 400V nominal gerilimi ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 760 mA ripple akım kapasitesi (120 Hz) ve 2.438 Ohm ESR değerine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömürlü tasarım, enerji dağıtım, güç kaynakları ve ses sistemleri gibi uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Snap-In kasa tipi ile hızlı montaj sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.438Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V