ECO-S2GP561EX
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GP561EX
ECO-S2GP561EX Hakkında
Panasonic ECO-S2GP561EX, 560 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilime sahip radyal snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevleri için kullanılır. 85°C'de 3000 saat yaşam süresine, -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 326mOhm ESR değerine (120Hz'de) sahiptir. 100 kHz'de 3.766A, 120 Hz'de 2.69A ripple akım kapasitesi ile anahtarlamalı güç kaynakları ve endüstriyel elektronik cihazlarda uygulanabilir. Through-hole montajı ile eski nesil ve retrofit uygulamalarına uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 326mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.766 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V