ECO-S2GP561EA
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GP561EA
ECO-S2GP561EA Hakkında
Panasonic ECO-S2GP561EA, 560 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial can snap-in paketinde sunulur. Cihazın -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı vardır ve 85°C'de 3000 saat ömrü bulunmaktadır. 120Hz'de 326mOhm ESR değerine sahip olup, 100kHz'de 3.766A ve 120Hz'de 2.69A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Parça halen üretim dışıdır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 326mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.766 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V