ECO-S2GP391EA
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GP391EA
ECO-S2GP391EA Hakkında
Panasonic ECO-S2GP391EA, 390 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. 85°C'de 3000 saat ömür değerine sahiptir. 120 Hz'de 2.13 A, 100 kHz'de 2.982 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 468 mOhm ESR değerine sahiptir. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir. Güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün Obsolete (üretimi sonlandırılmış) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 468mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.982 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V