ECO-S2GB271EA
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GB271EA
ECO-S2GB271EA Hakkında
Panasonic ECO-S2GB271EA, 270 µF kapasitansına ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipiyle through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 614mOhm olup, 100kHz'de 1.368A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama gibi işlevlerde kullanılır. Bileşen şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 614mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.368 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V