ECO-S2GB121CA
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GB121CA
ECO-S2GB121CA Hakkında
Panasonic ECO-S2GB121CA, 120 µF kapasitansı ve 400V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipinde Through Hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 1.382 Ohm ESR değeri (120Hz'de) ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel elektronik uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışır, 105°C'de 3000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 120Hz'de 750 mA, 100kHz'de 855 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.382Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 855 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V