ECO-S2GA820CA
CAP ALUM 82UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GA820CA
ECO-S2GA820CA Hakkında
Panasonic ECO-S2GA820CA, 82 µF kapasitansli, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür (105°C'de) sağlar. ESR değeri 1.617 Ohm @ 120Hz olup, ripple akım kapasitesi low frequency'de 640 mA @ 120Hz, high frequency'de 896 mA @ 100kHz'dir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filter devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar yapıda olduğu için doğru kutuplandırma önemlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.617Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 896 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V