ECO-S2GA680AA
CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GA680AA
ECO-S2GA680AA Hakkında
Panasonic ECO-S2GA680AA, 68 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montajı ile PCB'ye hızlı ve güvenli bağlantı sağlar. ±20% tolerans ve 1.95Ω ESR (120Hz'de) değerleriyle genel amaçlı devre tasarımlarında tercih edilir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir, 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 780 mA ripple akım kapasitesi (100 kHz) ve 560 mA ripple akım (120 Hz) ile güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Bileşen şu anda üretim dışı statüdedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.95Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 780 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 560 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V