ECO-S2GA271EA
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2GA271EA
ECO-S2GA271EA Hakkında
Panasonic ECO-S2GA271EA, 270 µF kapasitansı ve 400V dereceli gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kutu paketlemesi ile Through Hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ESR değeri 120Hz'de 491mOhm, ripple akım kapasitesi 100kHz'de 1.68A ve 120Hz'de 1.2A'dir. ±20% toleransı ve polar yapısı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Bileşen artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 491mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V