ECO-S2EP821EX
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2EP821EX
ECO-S2EP821EX Hakkında
Panasonic ECO-S2EP821EX, 820 µF kapasitansı ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüyle through-hole uygulamalarında kullanılan bu bileşen, genel amaçlı elektronik devreler için tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 222mOhm ESR @ 120Hz ve 3000 saatlik ömür @ 85°C sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihazlarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Yüksek frekans ripple akım kapasitesi (3.878A @ 100kHz) sayesinde anahtarlamalı güç sistemlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 222mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.878 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.77 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V