ECO-S2EP821DX
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECO-S2EP821DX
ECO-S2EP821DX Hakkında
Panasonic ECO-S2EP821DX, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Through-hole radial snap-in kasa tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 222mOhm ESR değeri ile stabilize edici ve filtering uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 100 kHz'de 3.5A ripple current kapasitesi vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 222mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V