ECO-S2EP561EA
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2EP561EA
ECO-S2EP561EA Hakkında
Panasonic ECO-S2EP561EA, 560µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür süresi (85°C'de) ile karakterize edilir. 120 Hz'de 2.25A ripple akım kapasitesi ve 100 kHz'de 3.15A ripple akım kapasitesi sunar. ESR değeri 120 Hz'de 326mOhm'dur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, endüstriyel ve tüketici ürünleri gibi çeşitli uygulamalarda kullanılabilir. Lütfen bu bileşenin eski (obsolete) olduğunu dikkate alınız.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 326mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.15 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V