ECO-S2EB821EA
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2EB821EA
ECO-S2EB821EA Hakkında
ECO-S2EB821EA, Panasonic tarafından üretilen 820µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Radial snap-in yapılı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ESR değeri 202mOhm @ 120Hz olup, 120Hz'de 2A, 100kHz'de 2.28A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışmakta, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Şu an üretimi durdurulmuş olmasına rağmen, değiştirme parçası olarak endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında bulunabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.28 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V