ECO-S2EB471DA
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2EB471DA
ECO-S2EB471DA Hakkında
Panasonic ECO-S2EB471DA, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. Snap-in radyal kasa türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 353mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 1.596A ripple akım kapasitesi ile 100kHz'de çalışır. ±20% toleransı olan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bileşen şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 353mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.596 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V