ECO-S2DP821CA
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2DP821CA
ECO-S2DP821CA Hakkında
Panasonic ECO-S2DP821CA, 820µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial snap-in tipi bileşendir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saatlik ömre sahiptir. 120Hz'de 222mOhm ESR değerine ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan takılı yapılır. Yüksek frekans ripple akımı 100kHz'de 4.102A, düşük frekans ripple akımı 120Hz'de 2.93A'dir. Güç kaynakları, filtreleme ve düzeltme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Not: Bu ürün üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 222mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.102 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V