ECO-S2DP561BA
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ECO-S2DP561BA
ECO-S2DP561BA Hakkında
ECO-S2DP561BA, Panasonic tarafından üretilen 560 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in tip kasa ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. 120 Hz'de 2.43 A ripple akımı, 100 kHz'de 3.402 A ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 326mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.402 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.43 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V