ECO-S2DP391CA
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2DP391CA
ECO-S2DP391CA Hakkında
ECO-S2DP391CA, Panasonic tarafından üretilen 390µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile çalışan bu radial snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 468mOhm ESR değerine sahip olan bileşen, 120Hz'de 1.68A, 100kHz'de 2.352A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montajı ile PCB uygulamalarında kullanılabilir. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 468mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.352 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V