ECO-S2DP391BA
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2DP391BA
ECO-S2DP391BA Hakkında
ECO-S2DP391BA, Panasonic tarafından üretilen 390µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kutu tipi montaj ile PCB'ye doğrudan takılır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. 468mOhm @ 120Hz ESR (Equivalent Series Resistance) ve 1.68A @ 120Hz ripple akım kapasitesi ile darbe ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. Ürün artık üretilmeyen (obsolete) durumda olup, stok bulunduğu sürece temin edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 468mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.352 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.68 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V