ECO-S2DP222EX
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2DP222EX
ECO-S2DP222EX Hakkında
Panasonic ECO-S2DP222EX, 2200µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ve radial, snap-in kasa yapısı ile devre kartlarına doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans değeri ile 98mOhm ESR özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 4.92 A ve 100 kHz'de 6.888 A ripple akım kapasitesine sahip olan bu kondansatör, gücü arttırma, filtre, düzenleme ve EMI bastırma gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 3000 saat ömür sağlar. Bileşen obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 98mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.888 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.92 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V