ECO-S2DP221BA
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2DP221BA
ECO-S2DP221BA Hakkında
Panasonic ECO-S2DP221BA, 220 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür ömrü vardır. 120 Hz'de 829 mOhm ESR değerine sahiptir. Ripple current kapasitesi 120 Hz'de 1.04 A, 100 kHz'de 1.456 A'dir. Radial, snap-in kasa türünde üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devrelerinve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Ancak ürün mevcut olarak Obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 829mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.456 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V