ECO-S2DP122DX
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2DP122DX
ECO-S2DP122DX Hakkında
Panasonic ECO-S2DP122DX, 1200 µF kapasitanslı, 200V nominal voltaj ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu through-hole bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan kondansatör, -40°C ile +85°C arasında işletme sıcaklığında 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 166 mOhm ESR değeri ve 100 kHz'de 4.9 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerjinin depolanması gereken endüstriyel elektronik uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V