ECO-S2DP102CX
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2DP102CX
ECO-S2DP102CX Hakkında
Panasonic ECO-S2DP102CX, 1000µF kapasitansına ve 200V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal kasa tipi ile through-hole montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 199mOhm ESR ve ±20% toleransa sahiptir. 120Hz'de 3.25A, 100kHz'de 4.55A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, power supply filtreleme, depolama ve güç yönetimi devrelerinde kullanılır. Not: Bu parça üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 199mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.55 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V