ECO-S2DA391BA
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2DA391BA
ECO-S2DA391BA Hakkında
Panasonic ECO-S2DA391BA, 390µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu radial snap-in kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömre sahiptir. 425mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 1.3A, 100kHz'de 1.82A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu komponent, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Şu anda üretime alınmamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 425mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V