ECO-S2AP681BA
CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2AP681BA
ECO-S2AP681BA Hakkında
Panasonic ECO-S2AP681BA, 680 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in paket tipinde gelen bu kondansatör, through-hole montajına uygun olup, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilir. 317mOhm ESR değeri ve 1.852A @ 100kHz ripple akım kapasitesi sayesinde güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde tercih edilir. 85°C'de 3000 saatlik ömrü bulunmakta ve ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Not: Bu ürün üretim dışına çıkmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 317mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.852 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V