ECO-S2AP562EA
CAP ALUM 5600UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2AP562EA
ECO-S2AP562EA Hakkında
Panasonic ECO-S2AP562EA, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Through-hole radial montaj türü ile PCB'ye doğrudan monte edilir. Snap-in kasa tipi sayesinde hızlı takım/söküm işlemleri yapılabilir. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür (85°C'de) özellikleriyle standart endüstriyel uygulamalar için uygundur. 59mOhm ESR değeri, 5.75A düşük frekans ve 6.613A yüksek frekans ripple akımı kapasitesi mevcuttur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.613 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V