ECO-S2AP561BA
CAP ALUM 560UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2AP561BA
ECO-S2AP561BA Hakkında
Panasonic ECO-S2AP561BA, 560µF kapasitanslı, 100V devre gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi radial can snap-in paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 385mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışır. 85°C sıcaklıkta 3000 saat ömrü garantili olup, -40°C ile +85°C arasında işletim sıcaklığı aralığına sahiptir. 100kHz'de 1.518A ve 120Hz'de 1.32A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 385mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.518 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V