ECO-S2AP152DA
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2AP152DA
ECO-S2AP152DA Hakkında
Panasonic ECO-S2AP152DA, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilime tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through-hole montaj tipi ile snap-in paket tasarımı sayesinde PCB'lere kolay montajı sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 155 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci ve 2.57 A ripple akım yeteneği genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma elverişlidir. Mevcut durum itibariyle üretimi sonlandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 155mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.956 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V