ECO-S2AA821CA
CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2AA821CA
ECO-S2AA821CA Hakkında
Panasonic ECO-S2AA821CA, 820µF kapasitanslı, 100V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip olan bu radial snap-in tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 3000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilenmiştir. ESR değeri 120Hz'de 202mOhm'dur. 100 kHz'de 1.61A ve 120Hz'de 1.4A ripple akım taşıyabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. İkili beslenme sistemleri, güç kaynakları ve genel analog devrelerde yaygın olarak kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 202mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.61 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V