ECO-S2AA152BA
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2AA152BA
ECO-S2AA152BA Hakkında
Panasonic ECO-S2AA152BA, 1500µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarına yöneliktir. ±20% tolerans sınırında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan elektrik ve elektronik devreler için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 122mOhm ESR değeri ve 2.415A @ 100kHz ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. Parça obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 122mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.415 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V