ECO-S2AA102CA
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S2AA102CA
ECO-S2AA102CA Hakkında
Panasonic ECO-S2AA102CA, 1000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip olup, Through Hole montajı için tasarlanmış radyal, snap-in kutu paketlemesi sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 182mOhm ESR değeri ile 100kHz'de 1.955A ve 120Hz'de 1.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, zaman sabiti ve enerjileme uygulamalarında kullanılır. Polarize kondansatördür ve doğru kutuplama gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 182mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.955 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V