ECO-S1VP562CA
CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
ECO-S1VP562CA
ECO-S1VP562CA Hakkında
Panasonic ECO-S1VP562CA, 5600µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış, snap-in radyal montaj tipine sahiptir. 80mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük empedans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür sunmaktadır. 3.864A riple akımı @100kHz ve 3.36A @120Hz'de dayanıklılığı, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılması için uygundur. ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole bağlantı türü ile PCB'ye doğrudan entegrasyona olanak tanır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.864 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V